[design/2015/mobile_logo_header.jpg?123]

O projektu

Bytový projekt Nová „Nuselská“ se bude dohromady skládat ze tří samostatných sekcí. Každá z nich bude svou výškou a architektonicky, včetně typických sedlových střech, navazovat na okolní zástavbu. Po dokončení stavby, k níž by mělo dojít už na sklonku roku 2020, tu vyroste pěti až sedmipodlažní areál, kde bude 146 jednotek Chytrého bydlení. Byty budou ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Areál bude energeticky velmi úsporný. Průkaz energetické náročnosti všech budov bude proto také ve třídě B.

Rezidenti bezpochyby ocení, že se součástí celého místa stane i vnitroblok. Na ploše okolo 4 200 m2 bude vnitroblok osázen bujnou zelení a vybaven lavičkami a dalším odpočinkovým mobiliářem. Areál leží přímo naproti stoupající ulici Na Jezerce, odkud zároveň nabídne průhled do svého vnitrobloku. Je vymezen ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická. Hlavní vchod bude z ulice Nuselská. Z ulice V Horkách se bude sjíždět do podzemních garáží.

V Nové „Nuselské“ bude navíc několik komerčních prostor, které budou sloužit jak pro potřeby budoucích obyvatel, tak široké veřejnosti. S uvedenými obchody a službami se počítá směrem k ulici Nuselská.

Projekční a architektonické práce zajišťovalo studio AGE project. Investorem, developerem a stavebníkem Nové „Nuselské“ je společnost Trigema.

Areál Nuselských mlékáren byl původně založený okolo roku 1900. V několika posledních letech však už nesloužil svému původnímu účelu a byl využíván spíše jen jako místo pro skladování.

Více

Harmonogram projektu

 • Zahájení prodeje: jaro 2019
 • Zahájení výstavby: jaro 2019
 • Dokončení hrubé stavby: zima/jaro 2020
 • Dokončení výstavby: podzim 2020
 • Nastěhování: podzim/zima 2020
Nová

Velmi často kladené otázky (FAQ)

Máte k projektu již nyní otázky a nenalezli jste je nikde jinde na webu? Pokud vám nepomohl ani nástroj hledání, který naleznete pod tlačítkem menu, přinášíme vám přehled nejčastěji kladených otázek a odpovědí, které k projektu Nová "Nuselská" dostáváme.

Přejít do FAQ
[NSL_showroom_50.jpg]

Developer

Projekt Chytrého bydlení Nová "Nuselská" realizuje prostřednictvím svých dceřiných firem koncern Trigema a.s., který trhu působí již 25 let od roku 1994. Do současné doby zrealizovala skupina přes 25 rezidenčních projektů (nebo dílčích etap), což je dohromady přes 30 bytových domů a téměř 1600 bytových jednotek a přes 5500 m2 komerčních ploch.

Mezi nejvýznamnější realizované akce patří například dostavba centrálního náměstí v Roztokách u Prahy, kde vzniklo investičním nákladem cca 500 mil. Kč celkem 117 nových bytových jednotek, 2 500 m2 nebytových prostor a kongresové centrum.

V roce 2011 byly dokončeny dva významné projekty rezidenčního i komerčního charakteru – Barevné Letňany, což je bytový komplex s téměř 300 byty a Vědeckotechnický park v Roztokách určený pro výzkum a vývoj spalovacích motorů. V roce 2016 byl dokončen rezidenční projekt SMART byty Nové Butovice, což je historicky největší dokončená stavba a zároveň největší investiční zakázka v historii společnosti s náklady okolo miliardy.

Trigema má za sebou úspěšné bytové projekty v Praze-Radotíně, v Jinonicích, ve Stodůlkách, v Hostivaři, v Modřanech, v Roztokách u Prahy, v Letňanech, Horních Měcholupech a nově také v Plzni.

Kromě bytové výstavby má Trigema za sebou i další developerské počiny. V roce 2006 otevřela hotel a kongresové centrum Academic v Roztokách u Prahy. Rovněž realizovala projekt moderního rekreačního areálu Monínec. V cestovním ruchu dokončila v roce 2019 velmi netradiční projekt Cyberdog, což je unikátní roboticky obsluhovaná vinárna na Nových Butovicích.

V létě 2011 dokončila výstavbu projektu VTP Roztoky. (Vědeckotechnický park s podnikatelským inkubátorem a centrem pro transfer technologií – nové středisko výzkumu a vývoje pro začínající i již zavedené firmy především z oblasti automobilového průmyslu, ale také pro výzkumníky a vývojáře ze strojní fakulty ČVUT). V roce 2014 pak dokončila výstavbu sousedního obdobně podobného projektu PV Roztoky.

Není náhodou, že celá řada bytových domů Chytrého bydlení je oceňována nejen jejich majiteli a širokou veřejností, ale také odborníky. Projekt 2Barevné Letňany uspěl v soutěžích Best of Realty a Realitní projekt roku. SMART byty se pak u odborné poroty Best of Realty zařadily mezi tři nejlepší rezidenční projekty většího rozsahu. V roce 2017 byl projekt SMART byty oceněn také v soutěži Stavba roku, kde byl z celkového počtu 52 staveb v užším kole 15 nominovaných. Navíc se stal vítězem kategorie Cena časopisu Stavitel.

Výhradním prodejcem projektu Nová "Nuselská" je Trigema Development s.r.o. Stavbu dodavatelsky zajišťuje Trigema Building a.s. Architektura pochází z ateliéru AGE PROJECT (www.ageproject.cz).

Více
Trigema

Na čem (nám) záleží

Je přirozenou snahou každého výrobce, i obchodníka nabídnout vždy to nejlepší ve všech ohledech a k tomu za nejlepší cenu. Každá taková snaha má samozřejmě svoje limity, proto vám zde přinášíme zásady, kterými se u každého projektu řídíme a z nichž nebudeme slevovat.

Trvalá udržitelnost

Při plánování každého projektu se snažíme myslet na budoucnost a navrhovat naše stavby tak, aby dlouhodobě sloužily svému účelu a zbytečně nezatěžovaly své okolí ani životní prostředí. Při výběru lokality a plánování projektu se tak díváme na okolní prostředí i stávající zástavbu a snažíme se, aby je naše projekty dále rozvíjely koncepci území.

Nárokům na udržitelnost samozřejmě podléhají i materiály a kvalitní zpracování. U všech našich projektů se snažíme dosáhnout maximální energetické úspornosti zvláště volbou vhodných materiálů a důkladného řemeslného zpracování. Díky tomu šetříme peníze našich obyvatel za energie a snižujeme zatížení životního prostředí. Zateplujeme s rozvahou tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků bez nadměrného zvýšení rozpočtu na stavbu – neklademe si žádné cíle, kterých bychom chtěli dosahovat za každou cenu, pouze chceme šetřit Vaše peníze a přírodu tam, kde je to možné.

Kvalita

Při stavbě klademe vysoké nároky na použité materiály i důsledně provedené stavební práce. Stejně jako nekvalitní zdivo může znehodnotit jinak dobrý projekt, tak i nekvalitní provedení stavebních prací připraví stavbu o výhody kvalitních materiálů. Stejně nekompromisně přistupujeme nejen ke svým vlastním pracovníkům, ale i k ostatním dodavatelům, tak abychom vám mohli nabídnout produkty a služby nejvyšší kvality.

Správná cena

Naším cílem je, nabídnout vám kvalitní a chytré bydlení, či další služby za rozumnou a hlavně správnou cenu. Do koncové ceny tak nezapočítáváme žádné slevy ani jiná zvýhodnění pro vybrané klienty. Ceny uvedené na našich stránkách jsou koncové a na rozdíl od některých našich konkurentů je nenadsazujeme, abychom z nich následně mohli velkoryse slevovat.

Podobný přístup uplatňujeme i vůči našim dodavatelům. Nevyhledáváme nejnižší nabídky, ale rozumný poměr ceny a kvality, ani se nesnažíme vykořisťovat řemeslníky na našich stavbách a obírat je o poctivě vydělané peníze. Stejně tak u nás nemají místo zvýhodňování, protekce a úplatky a s každým dodavatelem, který by doufal, že si od nás zakázku koupí, se rozloučíme nadobro.

Nevedeme závody ke dnu a cenové války, nesnažíme se likvidovat konkurenci – nabízíme rozumnou cenu za služby a produkty, kterým věříme a snažíme se je dělat poctivě.

Chcete se dozvědět víc o tom, na čem si zakládáme a co je naopak podle nás špatně? Naše názory na bydlení a pražský realitní trh, stejně jako pravidelné analýzy rezidenčního trhu najdete také na našem blogu.

Více
 • Stavba roku - SMART byty
 • Best of Realty 3.misto - SMART byty
 • Best of Realty 3.misto - 2Barevné Letňany
 • Best of Realty 3.misto - Rezidence 3D
 • Best of Realty 3.misto - Barevné Letňany

Další projekty

V roce 2015 se působnost projektů konceptu Trigema Chytré bydlení postupně začala rozvíjet po celé Praze. V Nových Butovicích byla na podzim téhož roku dokončena I. etapa SMART bytů a II. etapa byla dokončena v létě 2016. V zimě roku 2015 šel do prodeje projekt CLB@Letňany, který byl za necelé dva roky dokončen a kompletně vyprodán ještě před kolaudací. Vedle toho se realizovaly projekty v Horních Měcholupech, Lužinách, Řepích a v Plzni. V případě západočeské metropole se jedná o historicky první projekt Trigemy mimo hlavní město. Aktuálně se v různých fázích přípravy nachází několik rezidenčních projektů. Historicky společnost dokončila více než 1600 bytů po celé Praze.

CSV@Řepy

CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy dobře vystihuje myšlenku konceptu Trigema Chytré bydlení. Komorní bytový projekt tvoří budova, která je citlivě zasazena do poklidného prostředí vilové zástavby. Nahradila navíc nefunkční objekt, který zde postupně chátral. Charakter projektu a počet a navržení jednotlivých bytů ukazuje, že se se projekt vyznačuje sociálně bohatším rázem bydlení.

Jedná se o prvotní počin standardu Premium, který by se dal zjednodušeně charakterizovat jako prémiové bydlení bez kompromisů. V bytech, navržených zkušenými odborníky se odráží prioritní požadavek na funkční a elegantní prostor plnící předpoklady spokojeného bydlení. Jeho prodej byl zahájen po skončení výstavby a aktuálně zbývá několik málo dostupných jednotek.

www.csv-byty.cz

KLR@Plzeň

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň je zasazen do ulice Kollárova, jen necelých 500m od Velké synagogy, jedné z dominant Plzně. Ještě blíže je situováno největší plzeňské nákupní a zábavní centrum, Plzeň Plaza. Přímo prémiové umístění projektu je jednou z největších výhod prvního mimopražského projektu Trigema Chytré bydlení.

V šestipatrovém domě vzniklo 82 nových bytů nejrůznějších kategorií. Další z výhod je vybavení každého bytu balkónem, lodžií nebo terasou. Byty v nejvyšších patrech pak disponují velkorysými střešními terasami. V nabídce zůstává několik posledních dostupných bytů.

Díky promyšlenému konceptu Trigema Chytré bydlení nabízí celou řadu výhod, které ocení ti, kteří zde hledají spokojené bydlení. V domě s decentní světlou fasádou a šedými elegatními detaily je kladen důraz na energetickou náročnost a další znaky, které s sebou Chytré bydlení přináší – trojskla, zděný stěnový systém a především komplexně navržené bytové dispozice.

www.klr-byty.cz

NMN@Holešovice

CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice je další z bytových domů Chytrého bydlení a zanedlouho vyroste v pražských Holešovicích. Tento šestipodlažní projekt vychází z osvědčeného konceptu a nabídne po dokončení 32 moderních bytů, které budou v kategorii Chytré bydlení Plus. Architektura domu vychází ze stávající okolní zástavby a vhodně na ni navazuje. Nejvyšší podlaží přitom mírně ustupuje do pozadí a navozuje dojem šikmé klasicistní střechy. Nejzajímavějším prvkem projektu je zejména rozlehlý vnitroblok, který bude sloužit pouze majitelům domu k oddychu a relaxaci.

Projekt je v pokročilejší fázi výstavby a aktuálně je dostupných pouze několik posledních volných jednotek.

www.nmn-byty.cz

Více
 • CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy
 • CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň
 • CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@HHolešovice

Architekti

Architektura projektu CHYTRÉ BYDLENÍ @Nusle (Nová "Nuselská") pochází z ateliéru AGE project. Společnost AGE project, s.r.o. je projekční společnost založená a prosperující od roku 1995. Za více než 19 let působení realizovala desítky projektů převážně v oblasti rezidenčního bydlení.

Realizace AGE
 • AGE projects - V Mezihoří
 • AGE projects - BD Michle
 • AGE projects - Koti Green Motol
 • AGE projects - Na Radosti