[design/2015/mobile_logo_header.jpg?123]

NOVÉ BYTY
V NUSLÍCH - VYPRODÁNO

Bytový projekt Nová Nuselská se dohromady skládá ze tří samostatných sekcí. Každá z nich svou výškou a architektonicky, včetně typických sedlových střech, navazuje na okolní zástavbu. Po dokončení stavby (zima 2020) tu vyrostl pěti až sedmipodlažní areál, kde je 146 jednotek Chytrého bydlení. Byty jsou ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Areál je energeticky velmi úsporný. Průkaz energetické náročnosti všech budov je proto také ve třídě B.

Rezidenti bezpochyby oceňují, že se součástí celého místa stal i vnitroblok. Na ploše okolo 4 200 m2 je vnitroblok osázen bujnou zelení a vybaven lavičkami a dalším odpočinkovým mobiliářem. Areál leží přímo naproti stoupající ulici Na Jezerce, odkud zároveň nabízí průhled do svého vnitrobloku. Je vymezen ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická. Hlavní vchod je z ulice Nuselská. Z ulice V Horkách se sjíždí do podzemních garáží.

O projektu
Nová Nuselská

Trigema

Za 25 let vývoje se Trigema z malé lokální firmy stala respektovaným hráčem na pražském developerském trhu. Od stavby prvního plotu se Trigema posunula k chytrým bytovým projektům, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům. Vyrostla z ní developerská společnost s přesahem do dalších aktivit. Dodnes působí jako stavební firma, věnuje se ale také správě budov a facility managementu. Provozuje vědeckotechnické parky, sportovní areály, má za sebou zkušenosti s kongresovými centry.

www.trigema.cz

Chytré Bydlení

Jedná se o balík parametrů bytového projektu, které jako celek naplňují definici chytrého bydlení. Mimo přípravu pro inteligentní systémy, které díky názvu nejsnáze vyčnívají, lze mezi další vlastnosti zařadit zelené bydlení (šetrné k životnímu prostředí i finančním možnostem majitelů), modulové bydlení (myslí na momentální potřeby zákazníků i na možný budoucí vývoj jeho životní situace), ohledy na bezpečnost, úplnou vybavenost v docházkové vzdálenosti projektu (školy, školky, poliklinika, úřady, zábava, sport apod.), a také lokalitu několik kroků od MHD a především v blízkosti metra.

www.chytre-bydleni.com