[design/2015/mobile_logo_header.jpg?123]

Akce na vybrané byty rozšířena

Letní speciální akci, ve které můžete u vybraných bytů získat poukaz na vybavení ve výši 120.000,- Kč od společnosti Hanák jsme rozšířili o další bonus. Kromě poukazu na kuchyňkou linku, skříně, stoly, židle, sedací soupravy a mnoho dalšího můžete u dalších bytů získat garážové stání za
50 % ceny.
Přehled všech vybraných jednotek a podmínky pro obě akce naleznete v ceníku a dotazy vám rádi zodpovíme v prodejním centru.


Najít byt

Speciální akce na vybrané byty

Na letní období jsme pro zájemce připravili dvě speciální akce. Ve spolupráci s kuchyňským studiem Hanák bude u vybraných bytů předán poukaz na vybavení ve výši 120.000,- Kč. Poukaz je možné využít například na kuchyňkou linku, skříně, stoly, židle, sedací soupravy a mnoho dalšího. Vzhledem k stále se měnící situaci v souvislosti s odpuštěním „daně z nabytí nemovitých věcí“ jsme se zároveň rozhodli s předstihem garantovat nehrazení této daně - vztahuje se na ubytovací jednotky. Přehled vybraných jednotek pro obě akce naleznete v ceníku a dotazy vám rádi zodpovíme
v prodejním centru.


Najít byt

Prodejní proces zvládneme na dálku!

I v této pro všechny jistě nesnadné době, máme pozitivní zprávy v případě, že hledáte nové bydlení. Naši prodejci jsou připraveni veškerou komunikaci obstarat online nebo telefonicky. Naše weby a prodejní nástroje jsou navíc přizpůsobené k uzavírání obchodu na dálku. Využijte tedy funkce E-rezervace (online rezervace) k uzavření Rezervační smlouvy. Stavba nadále pokračuje dle stanoveného harmonogramu, více na webkameře.


E-rezervace

Stavba v plném proudu

Stavba Nové "Nuselské" probíhá v plném proudu, o ruchu na stavbě se můžete přesvědčit na webkameře.  V roce 2020 je stále dostupná široká paleta dispozic. Aktuálně je dostupných necelých 50 bytů, ve kterých jsou hojně zastoupeny všechny kategorie bytů i příslušenství. Ceny bytů v projektu začínají na úrovni 3,7 mil. Kč s DPH. Více konkrétních informací naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhedavači.


Ceník

Další byty nově v prodeji

V průběhu léta došlo k doplnění nabídky o byty v objektu při ulici Nuselská. Tento objekt je velmi bohatý na malé a středně velké byty. Současně je v tomto objektu naplánováno několik komerčních prostor, které je taktéž možné zakoupit. Více informací naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhedavači. Byty je stále možné pořídit od 3,7 milionu Kč s DPH.


Ceník

Prodej bytů zahájen

14. května 2019 byl zahájen veřejný prodej nových bytů v projektu v Nuslích. Aktuálně naleznete v ceníku všechny byty v sekcích 4, 5 a 6, jejichž téměř všechny byty jsou situovány do zeleného vnitrobloku. Byty je možné pořídit od 3,7 milionu Kč s DPH. Přehled bytů naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhledávači.

Ceník