[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
Menu |Home

Rodinný rezidenční komplex s vlastní zahradou

V projektu je navrženo více než sto bytů, kde většina z nich cílí na rodiny. Většina rodinných bytů v třípokojových a větších dispozicích se vyznačuje respektováním potřeb takových rodin. Jedná se zejména o vzdušné prostory, velký důraz na variabilní úložné prostory a také vnitřní uspořádání nábytku v místnostech.

Bez ohledu na dispozice jednotlivých interiérů je však největší přidanou hodnotou exteriér. Rozlehlá soukromá zahrada se rozprostírá na ploše okolo 4 200 m2 a při dokončení bude osazena kvalitní zelení a odpočinkovým mobiliářem. Punc všemu dodá komín z původního objektu, který se tyčí v jihovýchodním cípu zahrady. Odpočinek na čerstvém vzduchu už tak nikdy nebude otázkou dlouhosáhlého vyhledávání veřejných parků.

Více o projektu
Trigema Nová Nuselská - rodinný projekt s vlastní zahradou

Dispozice, nad kterými se přemýšlelo

Nejedná se o prázdné heslo, navržené dispozice skutečně prošly náročným procesem vzniku. Výsledkem je mnoho funkčních, užitných a estetických prvků na jedné ploše. Podrobíme-li byty přísnému zkoumání, zjistíme, že obsahují témě vše, co od bytu pro moderní účely očekáváme. 2 koupelny nejsou v mnoha bytech výjimkou, mnoho bytů i v menších dispozicích obsahuje komoru a ty nejmenší dokonce velkorysá zákoutí a zádveří, vhodná pro instalaci vestavěných skříní.

Obrovskou výhodou, která není zcela běžná, je balkón nebo terasa ke každému bytu bez ohledu na jeho velikost. Zájemci jistě také ocení nadstandardní velikost sklepních kójí.

Prohlédnout dispozice
Trigema NSL - Funkční dispozice

Architektura naváže na okolní rezidenční zástavbu

Nová „Nuselská“ je architektonicky navržený celek, jež je součástí uzavřeného bloku starších činžovních domů. Původní objekt, Areál mlékáren v Praze Nuslích, založený okolo roku 1900, byl pro svůj původní účel nevyužitý a chátral bez využití. Bývalé objekty neměly významnou architektonickou hodnotu, kromě zděného továrního komínu v severní části vnitrobloku, jenž je v navrhovaném stavu zachován jako svědek původního funkčního využití areálu.

Okolní zástavba je tvořena převážně činžovními domy. Sousední domy o čtyřech až šesti podlažích mají převážně klasicky členěné fasády a sedlové střechy. Výrobně administrativní areál mlékárny tedy do daného bloku nezapadal ani funkčně a ani architektonicky. Areál zároveň vykazoval absenci jakékoliv zeleně a generoval značný podíl nákladní dopravy. Celý vnitroblok byl tvořen zpevněnou plochou s asfaltovým povrchem. Rezidenční komplex Nová "Nuselská" se tedy snaží eliminovat všechny negativní aspekty původního areálu.

Více v galerii
Trigema Nová

Velmi úsporná budova s pokrokovými funkcemi

Všechny sekce bytového celku Nová "Nuselská" disponují průkazem energetické náročnosti budovy sk. B a s tím spojeným využitím vhodných materiálů. Společnost Trigema klade dlouhodobě maximální důraz na využití takových materiálů a pracovních postupů, které obyvatelům domu zajistí dlouhodobou životnost jejich nového bydlení. Zavlažování a příprava stanice pro dobíjení elektromobilů jsou vhodnými užitnými příklady. Následuje systém funkčnosti, který na první pohled neuvidíte, jenž ekologické pojetí výstavby vhodně doplňuje. Jedná se o samoregulační topný kabel, který nahrazuje cirkulační smyčku rozvodu teplé vody. Ten je doposud standardním řešením dodávky teplé vody v běžných budovách. Udržování teploty teplé vody (systém HWAT) bez cirkulačního potrubí je chytrým, komfortním, ekonomickým a ekologickým řešením. Systém HWAT funguje na principu kompenzace tepelné ztráty potrubí pro teplou vodu samoregulačním kabelem připevněným k potrubí teplé vody.

Více o vybavení
Trigema Nová

Technologie budoucnosti ve vašem bytě

Trigema si jako developer velmi zakládá, aby mohla ve svých bytových projektech dodávat do bytů zařízení, která budou za několik let běžně dostupná a využívaná. V současnosti se ale stále jedná o moderní technologie budoucnosti. Všechny tyto systémy jsou navrženy a integrovány do nových bytů, aby spořily čas a budoucí finanční náklady, šetřily zdraví nebo životní prostředí, ale především aby zpříjemňovaly život. Ať už se jedná o rekuperaci vzduchu nebo inteligentní ovládání bytů, jejichž obsluha a údržba je velmi jednoduchá. Sžije se s nimi každý.

Více o technologiích
Trigema Nová Nuselská - technologie budoucnosti

Tradiční pražská lokalita v širším centru Prahy

V Nuslích, které jsou již téměř 100 let neodmyslitelnou součástí hlavního města, najdete dostatek obchodů a služeb, ale i dalších míst, které stojí za vaši pozornost. Bytový dům Nová „Nuselská“ leží v atraktivní lokalitě vymezené ulicemi Nuselská a V Horkách, jen několik desítek metrů od jednoho z přirozených center této čtvrti – oblasti Kloboučnická. Nusle se mohou právem zařadit mezi pražské čtvrti, které stále drží své kouzlo minulosti, ale v poslední době prochází moderní proměnou. Ve velmi blízké vzdálenosti si tak na sebe postupně zvykají takové tradiční destinace, jako jsou například Pivovar u Bansethů nebo pivnice Zlý Časy s populárními potravinami Sklizeno nebo mnoha nově otevřenými kavárnami. Po lokalitách jako je Karlín, Holešovice nebo sousední Vršovice se pak i v Nuslích postupně setkává historické genius loci s tepající současností. Všechny vyjmenované lokality se také v minulosti potýkaly s problémy, které jsou již dávno překonány, ostatně stejně jako se tomu nyní děje právě v Nuslích.

S kouzlem lokality je kromě historické secesní architektury spojena také další velká výhoda. O nuselských dvorcích slyšel téměř každý Pražan, také Nová "Nuselská" bude mít svůj jeden zelený dvorek. Dalšími i zelenými plochami jsou parky Jezerka, Havlíčkovy sady s věhlasnou Grébovkou nebo Folimanka a Vyšehrad.

Více o lokalitě
Trigema Nová Nuselská - tradiční lokalita

Rychlá dostupnost. Kamkoliv!

Nemusí se to na první pohled zdát, ale Nusle svou obrovskou výhodu skrývají ve velmi kvalitní dopravní dostupnosti. Pomineme-li, že v okolí ulice Nuselská každý nalezne řadu obchodů, úřadů či jiných služeb, pak je možné se odtud rychle a pohodlně dostat na stanice metra všech tří linek do 15 minut (Pankrác, Karlovo náměstí, Náměstí Míru). Pokud však někdo preferuje cílovou destinaci v okolí historického centra Prahy, tramvají je to na Václavské náměstí pouhých 20 minut a vlakem na hlavní nádraží dokonce pouze za 5 minut!

V blízké budoucnosti se navíc lokality Nuslí dotkne výstavba čtvrté linky pražského metra. Stanice plánované linky vyroste na Náměstí Bratří Synků, která se nachází cca 500 metrů od Nové "Nuselské". Dostat se tam pěšky můžete do 5 minut. Ačkoliv je dopravní dostupnost do Nuslí jednou ze silných stránek této lokality, získá tímto krokem za několik let ještě více na atraktivitě.

Více
Trigema Nová Nuselská- rychlá dostupnost

Nadstandardní vybavení bytů

Byty jsou kromě optimálního dispozičního rozvržení vybaveny velmi žádanými standardy. Jedná se o produkty oblíbených značek, které se v první řadě soustřeďují na dodávky prvotřídní kvality. V koupelnách je stylové kompletní vybavení, včetně obkladů a baterií od předních výrobců. Z nabídky podlahových krytin budeme moci nabídnout tradiční dřevěné materiály nebo dnes velmi oblíbený vinyl v mnoha barevných dekorech. Velký důraz klademe i na celkovou koncepci interiéru, barevné sladění a detail provedení. Proto v našich bytech používáme bezfalcové dveře s výškou 2100 mm s vysoce odolným CPL povrchem v mnoha barevných odstínech. Vše je navržené, provedené a nastavené v naprosté harmonii s celkovým záměrem projektu.

Kromě nadstandardního vybavení bytů se zde ale počítá i s dalšími prvky, které dnes nejsou ve většině developerských rezidenčních projektů ještě zcela běžné. V prostorách Nové "Nuselské" budou po jejím dokončení také k dispozici speciální rozlehlé sklepy a dále pak dešťová retenční nádrž pro automatické zavlažování vnitrobloku, moto stání, kolárna a venkovní místo pro mytí kol, systém HWAT nebo možnost dobíjení elektromobilů.

Více o vybavení bytů
Trigema Nová Nuselská- nadstandardní vybavení bytů

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svůj vzkaz ve formuláři, nebo zavolejte na 773 746 660. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Konktaktujte nás

Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

Volejte
773 746 660
nebo nám tu
zanechte vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí