[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
Menu |Home

FAQ - Často kladené otázky

Proč se projekt nazývá Nová "Nuselská"?

Důvody pojmenování projektu Nová "Nuselská" sahají do historie a jsou spojeny s původním místním určením Nuselských mlékáren. První česká akciová parní mlékárna v Praze tehdy uváděla sídlo na adrese "Nuselská".

Kolik bytů je součástí projektu?

Součástí pěti až sedmipatrových bytových domů je 146 bytových jednotek.

Jaké dispozice projekt nabízí?

V projektu najdete všechny typy bytových jednotek, od malometrážních 1+kk až po velké byty 4+kk s terasou nebo zahradou.

Jaká je cena bytových jednotek?

Průměrná cena respektuje vývoj trhu v dané lokalitě, stejně tak jako vysoký standard bydlení, který vychází z technologického vybavení samotného domu i konkrétních bytů. Díky dlouhodobému sledování vývoje trhu můžeme deklarovat, že tato se pohybuje těsně okolo průměru, který se v tuto chvíli v na pomezí městských obvodů Praha 3, Praha 4 a Praha 10 vyskytuje. Přesvědčit se můžete například na agregátoru nových nemovitostí www.flatzone.cz

Kompletní ceník naleznete zde.

Jaký je PENB projektu?

PENB je zkratka pro Průkaz energetické náročnosti budov. Projekt je zařazen v energetické třídě B. Průkaz naleznete zde.

Kdy bude projekt dokončený a na kdy můžu plánovat stěhování?

Výstavba byla zahájena v červenci 2019, aktuálně již probíhají demoliční a povrchové práce. Dokončení projektu se pak předpokládá v zimě 2020. Následně budou byty připraveny k předání novým vlastníkům.

Budou v domě také komerční prostory (obchody, služby)?

Směrem do ulice Nuselská bude umístěno 5 komerčních jednotek, které mají za úkol rozšířit již tak vysokou, úroveň místní občanské vybavenosti.

Jaké jsou možnosti financování koupě bytu v projektu Nová "Nuselská"?

Koupi bytu v projektu Nová „Nuselská“ je možné financovat prakticky všemi dostupnými prostředky. Hotově, formou řady finančních produktů (hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření apod.) i formou individuálního platebního kalendáře dle pravidel projektu. Trigema nabízí možnost volby z několika spolupracujících bankovních ústavů. Našimi partnery jsou ČSOB, ČS, HB a Unicredit. K vyřízení hypotéky od kterékoli spolupracující banky potřebujete pouze doklad totožnosti a potvrzení o výši příjmů. Všechny ostatní dokumenty týkající se kupované nemovitosti dodá bance Trigema.

Co je součástí bytové jednotky?

Byt je vybaven kvalitativním standardem Trigema Chytré bydlení Plus, který naleznete zde.

Kolik je k dispozici parkovacích míst, případně mám možnost si parkovací místo dokoupit?

Celkem 151 parkovacích míst je umístěno přímo v 1. podzemním podlaží bytového domu, 5 dalších na povrchu vedle projektu. Tento počet splňuje požadavky pražských stavebních předpisů.

Nebude náš klid a soukromí narušovat okolní doprava?

Projekt má většinu bytů orientovaných do klidného vnitrobloku. Další argument, který hraje ve prospěch eliminace okolních ruchů, jsou kvalitní okenní dvojskla a systém větrání obytných místností orientovaných do ulic Nuselská a V Horkách pomocí vzduchotechnické rekuperační jednotky. Jedná se o běžný standard konceptu Trigema Chytré bydlení. Umístění projektu naleznete zde.

Jaká je občanská vybavenost v okolí projektu? (Kde je nejbližší škola, školka, zastávka MHD atp.)?

Přímo v blízkosti domu se nachází zastávky MHD „Horky“ nebo "Kloboučnická", odkud jedou tramvaje nebo autobusy jak na metro „C“ Pankrác (5 minut), tak na metro „B“ Karlovo náměstí (11 minut), metro "A" Náměstí míru (10 minut) nebo opět na metro "C" I.P.Pavlova (9 minut). V docházkové vzdálenosti (do 5 minut) jsou mateřské i základní školy, několik supermarketů a nespočet restaurací nebo bister v ulici Nuselská. Vše ostatní potřebné k běžnému životu je v dosahu 15 minut chůzí bez nutnosti využívat MHD.

Jaké jsou předpokládané náklady na provoz bytu?

Vzhledem ke zkušenostem z minulých projektů dokážeme již nyní říci, že měsíční náklady na provoz bytu se v počátcích užívání pohybují okolo 55,- Kč/m2. Tato částka obsahuje zejména náklady na vytápění, elektřinu, vodu a drobné náklady jako úklid a elektřina společných prostor, provoz výtahu, pojištění domu, správa nemovitosti a další. Zcela přesné vyčíslení je však vždy známo krátce po kolaudaci jednotlivých bytů v rámci měsíčního rozpisu plateb. Toto vyčíslení odpovídá aktuálnímu stavu každé sledované bytové jednotky.

Má stavba veškerá povolení?

Projekt Nová "Nuselská" má pravomocné územní rozhodnutí a stavební povolení k výstavbě bytového domu. Termín dokončení je dle harmonogramu aktuálně naplánován na podzim 2020, následně začneme bytové jednotky předávat novým vlastníkům.

Jak je možné rezervovat byt v projektu Nová "Nuselská"?

Na vámi vybranou bytovou jednotku je možné zadat Ústní rezervaci, aby nedošlo k jejímu prodeji dříve, než-li se definitivně rozhodnete. Tato rezervace je zdarma. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše prodejní centrum prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na tel. 773 746 660.

Novinkou projektu Nová "Nuselská" je taktéž možnost uzavřít Rezervační smlouvu v prostředí domova nebo kanceláře bez nutnosti navštívit prodejní centrum. Více informací o celém procesu naleznete na stránce postup koupě.

Jaká je záruka na bytovou jednotku a jak budu moct uplatnit případnou reklamaci?

Běžná záruční doba je 24 měsíců. Trigema si za kvalitou svých bytů stojí, proto nabízí nadstandardní záruční lhůtu v délce 36 měsíců. Více informací najdete v reklamačním řádu.

Jak se budou řešit případné reklamace?

Pokud se vyskytnou reklamace, řeší je Trigema bez zbytečného odkladu. S majitelem bytu dohodne postup odstranění závady. Důležitým faktorem při řešení reklamace je ohlášení závady novým majitelem ihned po jejím zjištění a v neposlední řadě také spolupráce s Trigemou – zpřístupnění bytu v dohodnutých termínech. Více podrobných informací v reklamačním řádu.

Kde se můžu o projektu dozvědět ještě více informací?

Veškeré informace o projektu vám rádi sdělíme osobně na prodejním centru společnosti Trigema na adrese Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5 – přízemí budovy Explora Jupiter u stanice metra Nové Butovice, případně telefonicky na čísle 800 340 350.

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svůj vzkaz ve formuláři, nebo zavolejte na 773 746 660. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Konktaktujte nás

Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

Volejte
773 746 660
nebo nám tu
zanechte vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí