[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
Menu |Home

Nová Nuselská zvítězila v soutěži Best of Realty

Rezidenční areál rodinného bydlení Nová Nuselská zvítězil v hlavní kategorii Rezidenční projekty většího rozsahu. Porota na našem projektu ocenila zejména nápaditost a funkčnost bytových dispozic a citlivé spojení moderní architektury se starou místní zástavbou.


Číst dál

Všechny byty vyprodány

Z kraje března roku 2021 byl rezidenční projekt Nové "Nuselské" vyprodán. Fotogalerii postupu výstavby si můžete prohlédnout na stránce galerie.
V průběhu jara přineseme galerii fotografií dokončeného projektu. Aktuálně prodáváme nové byty v Praze v projektu Bydlení Brâník, kde je stále dostatek dostupných rodinných bytů i domů. Další připravované projekty naleznete na webu www.trigema.cz.

Bydlení Brâník

K dispozici poslední
3 dokončené byty

Stavba Nové "Nuselské" byla na konci roku 2020 dokončena
a zkolaudována. Na počátku roku 2021 jsou k dispozici pouhé 3 dostupné byty. Byty jsou připravené k okamžitému nastěhování. V nabídce zbývají pouze rodinné dispozice 3+kk nebo komfortnější 4+kk. Aktuální seznam dostupných bytů najdete v ceníku. V rámci modelu můžete vybírat
v interaktivním vyhledavači.


Najít byt

K dispozici méně než
10 dokončených bytů

Stavba Nové "Nuselské" byla na konci roku 2020 dokončena
a zkolaudována. Na počátku roku 2021 je k dispozici již necelých 10 dostupných bytů. Všechny byty jsou připravené k okamžitému nastěhování. Vybírat můžete již pouze z dvou rodinných dispozici 3+kk nebo komfortnější 4+kk. Přehledný seznam dostupných bytů najdete v ceníku. V rámci modelu můžete vybírat v interaktivním vyhledavači.


Najít byt

Stavba i prodeje v poslední fázi

Stavba Nové "Nuselské" probíhá v plném proudu, o ruchu na stavbě se můžete přesvědčit na webkameře.  Na začátku podzimu 2020 je stále dostupná široká paleta dispozic. Aktuálně je dostupných necelých 30 bytů, ve kterých jsou hojně zastoupeny zejména rodinné kategorie bytů. Ceny bytů v projektu začínají na úrovni 3,9 mil. Kč s DPH. Více konkrétních informací naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhedavači.


Najít byt

Akce na vybrané byty rozšířena

Letní speciální akci, ve které můžete u vybraných bytů získat poukaz na vybavení ve výši 120.000,- Kč od společnosti Hanák jsme rozšířili o další bonus. Kromě poukazu na kuchyňkou linku, skříně, stoly, židle, sedací soupravy a mnoho dalšího můžete u dalších bytů získat garážové stání za
50 % ceny.
Přehled všech vybraných jednotek a podmínky pro obě akce naleznete v ceníku a dotazy vám rádi zodpovíme v prodejním centru.


Najít byt

Speciální akce na vybrané byty

Na letní období jsme pro zájemce připravili dvě speciální akce. Ve spolupráci s kuchyňským studiem Hanák bude u vybraných bytů předán poukaz na vybavení ve výši 120.000,- Kč. Poukaz je možné využít například na kuchyňkou linku, skříně, stoly, židle, sedací soupravy a mnoho dalšího. Vzhledem k stále se měnící situaci v souvislosti s odpuštěním „daně z nabytí nemovitých věcí“ jsme se zároveň rozhodli s předstihem garantovat nehrazení této daně - vztahuje se na ubytovací jednotky. Přehled vybraných jednotek pro obě akce naleznete v ceníku a dotazy vám rádi zodpovíme
v prodejním centru.


Najít byt

Prodejní proces zvládneme na dálku!

I v této pro všechny jistě nesnadné době, máme pozitivní zprávy v případě, že hledáte nové bydlení. Naši prodejci jsou připraveni veškerou komunikaci obstarat online nebo telefonicky. Naše weby a prodejní nástroje jsou navíc přizpůsobené k uzavírání obchodu na dálku. Využijte tedy funkce E-rezervace (online rezervace) k uzavření Rezervační smlouvy. Stavba nadále pokračuje dle stanoveného harmonogramu, více na webkameře.


E-rezervace

Stavba v plném proudu

Stavba Nové "Nuselské" probíhá v plném proudu, o ruchu na stavbě se můžete přesvědčit na webkameře.  V roce 2020 je stále dostupná široká paleta dispozic. Aktuálně je dostupných necelých 50 bytů, ve kterých jsou hojně zastoupeny všechny kategorie bytů i příslušenství. Ceny bytů v projektu začínají na úrovni 3,7 mil. Kč s DPH. Více konkrétních informací naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhedavači.


Ceník

Další byty nově v prodeji

V průběhu léta došlo k doplnění nabídky o byty v objektu při ulici Nuselská. Tento objekt je velmi bohatý na malé a středně velké byty. Současně je v tomto objektu naplánováno několik komerčních prostor, které je taktéž možné zakoupit. Více informací naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhedavači. Byty je stále možné pořídit od 3,7 milionu Kč s DPH.


Ceník

Prodej bytů zahájen

14. května 2019 byl zahájen veřejný prodej nových bytů v projektu v Nuslích. Aktuálně naleznete v ceníku všechny byty v sekcích 4, 5 a 6, jejichž téměř všechny byty jsou situovány do zeleného vnitrobloku. Byty je možné pořídit od 3,7 milionu Kč s DPH. Přehled bytů naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhledávači.

Ceník

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svůj vzkaz ve formuláři, nebo zavolejte na 773 746 660. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Konktaktujte nás

Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

Volejte
773 746 660
nebo nám tu
zanechte vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí