[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
Menu |Home

Vysvětlení pojmů

Úvodní informace

Balkóny a Terasy přístupné přímo z bytu, budou v Prohlášení vlastníka vymezeny jako společné části Budovy s výhradním právem užívání pro Budoucího vlastníka příslušného bytu.

Vysvětlení jednotlivých pojmů

1. Vysvětlení termínu „podlahová plocha“ dle NOZ

Podlahová plocha Bytu bude určena podle § 3 nařízení vlády č. 366/2013 Sb., o úpravě některých záležitostí souvisejících s bytovým spoluvlastnictvím, ve znění pozdějších předpisů, tzn. jako podlahová plocha všech místností Bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř Bytu. Pokud by došlo po uzavření této Smlouvy ke změně obecně závazné definice podlahové plochy, bude v Prohlášení vlastníka a v Kupní smlouvě uvedena podlahová plocha podle nového výpočtu v souladu s novou obecně závaznou definicí podlahové plochy.

2. Informace ke sklepům, výměníku, trafostanici, místnosti pro odpadové hospodářství a garážové hale
  • Budoucí prodávající tímto výslovně upozorňuje Budoucího kupujícího, že ve sklepích a v garážové hale mohou být vedeny po povrchu rozvody inženýrských sítí (tj. zejména rozvody kanalizace, VZT apod.).
  • Jednotka Výměník – umístění zařízení ve vlastnictví třetí osoby, které bude zajišťovat dodávku tepla pro Budovu.
  • Jednotka Trafostanice - umístění zařízení ve vlastnictví třetí osoby, které bude zajišťovat PRE Distribuce a.s.
  • Jednotka Odpad - umístění kontejnerů ve vlastnictví třetí osoby.
3. Informace k výplním otvorů

Budoucí prodávající upozorňuje Budoucí kupující, že výplně stavebních otvorů na fasádě (okna), která budou na místech stanovených projektovou dokumentací, budou opatřeny bezpečnostní folií nebo conexem.

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svůj vzkaz ve formuláři, nebo zavolejte na 773 746 660. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Konktaktujte nás

Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

Volejte
773 746 660
nebo nám tu
zanechte vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí